ENGIE NEWS 3/2016

EDITORIÁL

Inovácie v praxi

Naša spoločnosť pristupuje k novým technológiám zodpovedne a s rozvahou. Naši odborníci, takmer zo všetkých oblastí technického zabezpečenia budov a energetiky, disponujú okrem projekčných schopností aj bohatými skúsenosťami z prevádzky budov a energetiky, nakoľko oblasť správy nehnuteľností a výroby a distribúcie energií sú nosnou časťou nášho biznisu už viac než päť rokov.

Viac >

NOVINKY

Dve nové vysokoúčinné kogeneračné jednotky v Malackách

Termming, člen Skupiny ENGIE, v rámci modernizácie tepelného hospodárstva v Malackách preinvestuje ďalšie financie vo výške 1,2 mil. eur. Cieľom nového projektu je inštalácia dvoch vysokoúčinných kogeneračných jednotiek určených na kombinovanú výrobu elektrickej energie a tepla (KVET). 

Viac >

ENGIE Services sa aktívne zapojila do obnovy Hradného paláca

ENGIE Services sa minulý rok prostredníctvom realizácie elektroinštalácie a merania spotreby a regulácie zapojila do obnovy Bratislavského hradu. Tento rok projekt dokončila a ešte pred letom odovzdala tak, aby už počas novej turistickej sezóny mohol slúžiť návštevníkom hlavného mesta. 

Viac >

ROZHOVOR

Oliver Solga: Pezinok je moja celoživotná láska

Teším sa z každého úspechu Pezinčanov a šťastný som vtedy, keď ľudia, ktorí dlhšie v Pezinku neboli, hovoria o tom, ako sa Pezinok rozvíja, aké pozitívne zmeny sa tu udiali. Pezinok je moja celoživotná láska, podobne ako manželka. Solgovci - moji predkovia, tu žijú skoro štyri storočia. Aj preto chcem po sebe niečo zanechať, nielen ako výtvarník a historik umenia, ale najmä ako primátor.

Viac >

INOVÁCIE

ENGIE Innovation Week 2016 po prvýkrát aj na Slovensku

ENGIE Services na Slovensku sa v júni 2016 prvýkrát zapojila do medzinárodného projektu Skupiny ENGIE zameraného na podporu inovácií - ENGIE Innovation Week 2016. Cieľom podujatí, prebiehajúcich v 22 krajinách sveta, bolo prezentovať inovačné projekty a vytvoriť priestor pre networking. 

Viac >

Nová, cenovo výhodná a energeticky úsporná technológia - SIGFOX

ENGIE Services sa stala oficiálnym systémovým integrátorom implementujúcim technológiu SIGFOX v rámci slovenského trhu. Moderná technológia IoT (Internet of Things) je založená na koncepte prenášania jednoduchých informácií rýchlo, lacno a bezpečne. 

Viac >

ADVERTORIÁL

Chcete platiť menej za elektrinu? Preskočte do SPP!

SPP prichádza s neodolateľnou ponukou – zľavou na elektrinu až do výšky 30 percent ! Ide o  najlepšiu ponuku na elektrinu od spoľahlivého dodávateľa energií, ktorý už štyri roky dodáva svojim vyše stopätnásťtisíc zákazníkom aj elektrickú energiu.
 
Viac >

Kontakt pre médiá

Katarína Frčová

Marketingový špecialista
ENGIE Services a.s.

  + 421 917 908 429
  katarina.frcova@engie.com