ENGIE NEWS 3/2019

EDITORIÁL

Vážení obchodní partneri, milí kolegovia!

Letné dovolenkové obdobie vystriedalo začiatkom jesene nielen chladnejšie počasie, ale aj termínmi nabitý pracovný kalendár. Naši kolegovia v oblasti energetiky však naplno pracovali aj počas leta.
Viac >

NOVÉ PROJEKTY - ENGIE SLOVENSKO

Skupina ENGIE od júla prevádzkuje tepelné hospodárstvo v bratislavskom Novom Meste

Spoločnosť TERMMING, člen Skupiny ENGIE, získala v júni tohto roku projekt prevádzky tepelného hospodárstva v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto. Od 1. júla prevzala do prevádzky všetky technologické zariadenia. Skupina ENGIE sa v rámci modernizácie tepelného hospodárstva zaviazala preinvestovať v prvých piatich rokoch prevádzky vyše 4,5 milióna eur.
Viac >

Komplexná správa systémov regulácie podzemnej a zrážkovej vody v Strategickom parku Nitra

ENGIE Services zabezpečuje komplexnú správu, údržbu a opravy systému regulácie hladiny spodnej vody a dažďovej kanalizácie v Strategickom parku Nitra od mája 2017. Na základe výsledkov retendra z mája tohto roku bude v úspešne rozbehnutej spolupráci pokračovať aj naďalej.
Viac >

ENGIE preinvestuje v rámci modernizácie tepelných hospodárstiev viac ako 2,3 milióna eur

Skupina ENGIE aj v tomto roku plánuje do modernizácie tepelných hospodárstiev, ktorá zahŕňa napríklad rekonštrukcie rozvodov, pripájanie nových objektov či výmenu technológií a zariadení, investovať viac ako 2,3 milióna eur. Hlavným cieľom modernizácie je zvýšenie účinnosti výroby a distribúcie energie. Letné mesiace využili teplárenské spoločnosti Skupiny ENGIE na údržbu zariadení a systémov, s cieľom pripraviť sa na blížiacu sa vykurovaciu sezónu.  
Viac >

NOVÉ PROJEKTY - ENGIE SVET

GRHYD: MAXIMÁLNY CIEĽ DOSIAHNUTÝ PO JEDNOM ROKU!

Presne po roku dosiahol prvý demonštračný projekt technológie Power-to-Gas (premena elektrickej energie na plyn) 20 % prahovú úroveň vodíka vstrekovaného do siete zemného plynu v obci Cappelle-la-Grande na severe Francúzska.
Viac >

TECHNOLÓGIE

Predstavujeme analytický systém na správu energetického manažmentu C3NTINEL

Viac článkov, nielen o online nástroji C3NTINEL a energetickom manažmente, si môžete prečítať na LinkedIn stránke ENGIE Services.
Viac >

PODPORILI SME

Máme srdce na správnom meste

V júni sa dobrovoľníci z ENGIE už tradične zapojili do celoslovenského projektu Naše Mesto. Tento rok si vybrali projekt revitalizácie záhrady pri Waldorfskej základnej škole na Vihorlatskej ulici v Bratislave.
Viac >

ADVERTORIÁL

Detektory dymu a plynu stoja menej ako návšteva hasičov

Pevné dvere s niekoľkobodovým zámkom, dobre tesniace okná, či dokonca alarm chrániaci pred zlodejmi. Každý z nás hľadá ten najúčinnejší spôsob, ako urobiť svoj domov nielen príjemným, ale i bezpečným. Stačí však malý skrat, či neviditeľný nepriateľ v podobe unikajúceho plynu a náš rokmi starostlivo budovaný sen sa rozplynie doslova ako dym, zanechajúc po sebe často i nenapraviteľné škody. 
Viac >

Kontakt pre médiá

Katarína Frčová

Marketingový špecialista
ENGIE Services a.s.

  + 421 917 908 429
  katarina.frcova@engie.com