ENGIE NEWS 4/2016

EDITORIÁL

Milí obchodní partneri, kolegyne a kolegovia,

v rámci Skupiny ENGIE sa v súčasnosti nachádzame v rýchlo sa meniacom prostredí, plnom nových výziev na globálnej i regionálnej úrovni. U nás na Slovensku asi najviac rezonuje téma zmeny organizačnej štruktúry, ktorou sme prešli v priebehu letného obdobia. Jej hlavným dôvodom je posilnenie regiónov, s cieľom priblížiť sa k zákazníkovi, lepšie pochopiť jeho potreby a ponúknuť mu komplexné riešenia.

Viac >

NOVÉ PROJEKTY

Termming od septembra prevádzkuje nové tepelné hospodárstvo v Kanianke

Termming, a.s., člen Skupiny ENGIE, 1. septembra 2016 prevzala do dvadsaťročného nájmu tepelné hospodárstvo v Kanianke. Jedná sa už o 16. tepelné hospodárstvo, ktoré v rámci Slovenska prevádzkuje Skupina ENGIE. Spoločnosť sa zaviazala v Kanianke preinvestovať v prvých troch rokoch 400 000 EUR.   

Viac >

ENGIE Services bude aj naďalej poskytovať služby pre Slovenskú poštu

Od júla 2016 ENGIE Services pokračuje v poskytovaní komplexných služieb spojených s opravami, údržbou a servisom nehnuteľného a hnuteľného majetku Slovenskej pošty, s ktorou spolupracuje už od roku 2009. ENGIE Services je jedným z troch dodávateľov, ktorí poskytujú služby viac ako 500 pobočkám Slovenskej pošty.

Viac >

Prevádzka a údržba technických zariadení budov v areáli Samsung vo Voderadoch

ENGIE Services od 1. augusta 2016 poskytuje pre Samsung vo Voderadoch služby z oblasti prevádzky a údržby technických zariadení budov.  V rámci dvojročného kontraktu bude zabezpečovať svoje služby v nepretržitej (24/7) prevádzke, prostredníctvom 16 zamestnancov, ktorí budú pracovať priamo v areáli závodu.

Viac >

Komplexné služby pre rezidenčný projekt Titus Klimkovičova II.

ENGIE Services od júna 2015 poskytuje svoje komplexné služby v oblasti inštalácie technológií v rámci II. etapy developerského projektu Titus na Klimkovičovej ulici v Košiciach. Obytný komplex, ktorý je pokračovaním predchádzajúcej úspešnej etapy výstavby bytov, bude odovzdaný do užívania už v septembri tohto roku.

Viac >

INTERNÉ NOVINKY

Posilnenie regionálnych tímov vďaka zmene organizačnej štruktúry

Nová organizačná štruktúra, v rámci ktorej je spoločnosť rozdelená na 4 regióny a 3 podporné divízie, pomôže Skupine ENGIE flexibilnejšie reagovať na požiadavky zákazníkov z rôznych miest Slovenska.  Cieľom zmeny štruktúry je využitie synergií v regiónoch a lokálne posilnenie našich obchodných aktivít. 

Viac >

TECHNOLÓGIE

Monitoring spotreby energie v budovách motivuje k hospodárnejšiemu správaniu

Vplyv na spotrebu energie v budove majú nielen vonkajšie faktory, ale aj samotní nájomníci. Moderné zariadenia na meranie spotreby energie v budovách, ktoré v rámci svojich projektov využíva aj ENGIE Services, dokážu vytvoriť prehľad o spotrebovanej energii a vyhodnotiť situáciu každých 90 sekúnd.

Viac >

PODPORILI SME

Prvá ružinovská zmodernizovala detské ihrisko na Martinčekovej

 „Ihrisko získalo úplne nový, moderný vzhľad a myslím, že výsledný efekt stojí za to. Teší nás, že sa nám okrem rekonštrukcie rozvodov, ktoré miestnym obyvateľom zabezpečia plynulú a bezporuchovú dodávku energií, podarilo skrášliť prostredie, v ktorom žijú, a vytvoriť skvelý priestor na relax a oddych pre ich deti."

Viac >

ADVERTORIÁL

Kupujete nehnuteľnosť? Pozrite sa jej na „zúbky“ a môžete ušetriť tisíce eur!

Mnohí kupci značnú pozornosť venujú lokalite nehnuteľnosti, jej úžitkovej ploche a kúpnej cene. Nemôžu si však byť istí, či svoje peniaze investovali dobre a bezpečne, pretože technický stav bytu či rodinného domu mnohí podceňujú. SPP teraz prichádza s ponukou služby Inšpekcia budov od SPP.

Viac >

Kontakt pre médiá

Katarína Frčová

Marketingový špecialista
ENGIE Services a.s.

  + 421 917 908 429
  katarina.frcova@engie.com