ENGIE NEWS 4/2017

EDITORIÁL

Otvorená komunikácia so zákazníkom pomáha úspešnej spolupráci

Komunikácia so zákazníkom a správne nastavenie podmienok vzťahu vedú k porozumeniu a úspešnej spolupráci. Potvrdením toho je aj fakt, že práve projekt GES v Malackách bol nedávno ocenený Asociáciou poskytovateľov energetických služieb (APES) ako najlepší v kategórii Verejný sektor a oprávnene získal cenu EFEKTIA. 
Viac >

NOVINKY ZO SLOVENSKA

Rozšírenie služieb správy nehnuteľností pre Allianz – Slovenskú poisťovňu už aj na strednom a východnom Slovensku

Od 1. júna 2017 ENGIE Services rozširuje oblasť poskytovania služieb správy nehnuteľností pre  spoločnosť Allianz – Slovenská poisťovňa (Allianz – SP). Okrem západného Slovenska bude svoje služby zabezpečovať aj pre 32 pobočiek poisťovne v stredoslovenskom a východoslovenskom regióne.
Viac >

Ukončením inštalácie technológií v Obytnom bloku B na Klimkovičovej v Košiciach spolupráca s Titusom nekončí

V auguste 2017 ENGIE Services v rámci projektu Klimkovičova II, Blok B úspešne vybudovala a odovzdala do prevádzky novú kotolňu a zrealizovala dodávku a inštaláciu technológií. V súčasnosti zabezpečuje rovnaké služby aj pre Blok C, ktorý je vo výstavbe. 
Viac >

ENGIE dosiahla v Malackách garantované energetické úspory aj pri zachovaní komfortu obyvateľov

Plánované garantované energetické úspory vo výške 28 % sa podarilo dosiahnuť a dokonca prekročiť aj pri zachovaní komfortu obyvateľov mesta. Malacky získali v júni 2017 cenu EFEKTIA za najlepší projekt energetickej efektívnosti v kategórii verejných budov.
Viac >

NOVINKY ZO SVETA

ENGIE poskytuje servisné služby pre Transport for London

V júni 2017 získala ENGIE vo Veľkej Británii významnú 5-ročnú zmluvu s Transport for London (TfL), prostredníctvom ktorej bude poskytovať širokú škálu servisných služieb na viac ako 500 miestach v Londýne. 
Viac >

ROZHOVOR

Malacky - dobré miesto pre život

Rozhovor s prednostkou Mestského úradu v Malackách Ing. Ľubicou Čikošovou
Malacky modernizujú takpovediac „na všetkých frontoch“ a mnohé naše projekty sa týkajú práve energetickej efektívnosti. Teší nás, že sa nám postupnými krokmi darí opravovať komunikácie, revitalizovať budovy a verejné priestory a realizovať ďalšie nové projekty na zvýšenie kvality a úrovne života obyvateľov mesta. 
 
Viac >

TECHNOLÓGIE

Keď sa povie BIM...

BIM nie je iba softvér – je to riešenie, ktoré si môžeme predstaviť ako informačnú databázu, v ktorej sa zdieľajú všetky informácie a dáta o objekte od jeho návrhu, výstavby, cez správu objektu počas jeho užívania, rekonštrukciu až po demoláciu. Je založený na vzájomnej spolupráci všetkých profesií, zdieľaní informácií a koordinácii jednotlivých činností. 
Viac >

PODPORILI SME

V júni sme mali Rande s Naším Mestom

Začiatkom júna sa skupinka dobrovoľníkov z ENGIE Services pripojila do celoslovenského projektu Nadácie Pontis – Naše Mesto. 15 kolegov vymenilo počítače za metly, hrable, štetce a spoločne upravili prostredie v okolí Kozmosu v bratislavskej mestskej časti Ružinov.
 
Viac >

Kontakt pre médiá

Katarína Frčová

Marketingový špecialista
ENGIE Services a.s.

  + 421 917 908 429
  katarina.frcova@engie.com