Využite služby SPP SMARTHOME pre bezpečnejší domov.

Využite služby SPP SMARTHOME pre bezpečnejší domov. Premeňte svoju domácnosť na inteligentnú. Využite možnosti SPP SMARTHOME a ovládajte teplotu, osvetlenie alebo kamerový systém vo svojej domácnosti kdekoľvek ste aj na diaľku. Certifikované SMARTHOME technológie od SPP vám spríjemnia život, ochránia pred pohromami a znížia energetickú náročnosť.

MAJTE SVOJ DOMOV POD KONTROLOU.

Chrániť rodinu a majetok nikdy nebolo jednoduchšie. V SPP nám záleží na vašom bezpečnom domove. Dôkazom sú aj naše inovácie a technologické novinky, ktoré bezpečnosť vašej domácnosti zvyšujú a všetky riziká minimalizujú.
Vďaka nim máte prehľad, čo sa u vás doma deje. Umož­ňujú vám mať všetko pod kontrolou aj na diaľku. Navyše nezvyšujú len vašu bezpečnosť, ale aj komfort a dobrý pocit z bývania.

DVE RADY, KTORÉ MÔŽETE VYUŽIŤ HNEĎ:

1. Myslite na možné riziká a zaobstarajte si balík SPP SMART bezpečnosť, ktorý jednoducho spraví z vášho bytu či domu inteligentnú domácnosť. Balík SPP SMART bezpečnosť:
- Zabráni vzniku požiaru
- Zabráni vytopeniu bytu či pivnice
- Ochráni vašich blízkych prostredníctvom bezpečnostných kamier, senzorov pohybu alebo okenných a dverových senzorov 

2. Nepotrebujete SMARTHOME technológie od SPP a stačí vám klasický detektor úniku plynu a detektor dymu? Navštívte náš e-shop na www.spp.sk a vyberte si z bohatej ponuky dostupných zariadení. 

Vďaka detektorom úniku dymu a plynu máte bezpeč­nosť svojho domova vždy pod palcom. Je to skvelý pocit, keď viete, že vašu domácnosť nemôže v tomto smere nič zaskočiť.

Kontakt pre médiá

Katarína Frčová

Marketingový špecialista
ENGIE Services a.s.

  + 421 917 908 429
  katarina.frcova@engie.com