SPP SMARTHOME NIE JE LEN O TECHNOLÓGIÁCH

SPP SMARTHOME NIE JE LEN O TECHNOLÓGIÁCH Čo sa stane, keď skombinujete moderné technológie s unikátnymi službami nastrihnutými presne podľa potrieb zákazníka? Dostanete ponuku na mieru, ktorá sa nedá odmietnuť. Ak je výsledkom komfortné bezpečné a energeticky úsporné bývanie, je to SPP SMARTHOME.

Smart ponuka od SPP je určená zákazníkom, ktorí bývajú v bytoch aj  domoch. Pozostáva zo smarthome technológií a ďalších expertných služieb, ktoré spolu tvoria  produktové kombinácie, vďaka ktorým dokážete výrazne zvýšiť úspory energie, ako aj komfort a bezpečnosť svojho bývania.

Za desaťročia pôsobenia na trhu zhromaždil SPP ako kľúčový dodávateľ energií na Slovensku unikátnu zostavu informácií o svojich zákazníkoch. Na základe týchto údajov zostavil súbor produktov a služieb, z ktorých vám dokáže ponúknuť smart ponuku presne podľa vašich potrieb. Od SPP dostanete len to, čo doma rozumne využijete.

Bez ohľadu na to, či bývate v byte alebo dome stačí, keď na internetovej stránke SPP vyplníte krátky formulár na www.spp.sk. Následne vám príde  mailom ponuka na mieru spolu s poradenstvom, ako ušetriť na energiách.

Aktuálne sú v kurze najmä smarthome technológie, s ktorými dostanete celú domácnosť doslova pod palec. Ponuka SPP je jedinečná kvalitnými európskymi zariadeniami a servisom, garantovaným celoslovenskou sieťou špeciálne školených odborníkov.

Úspora však začína už pri výbere dodávateľa energií. Stačí, ak si objednáte od SPP dve energie, elektrinu a zemný plyn, a získate zľavu až do 8%.

Spolu s dvomi energiami od SPP si môžete objednať aj rôzne asistenčné služby pod názvom SPP Asistencia, ktoré sú najlacnejšie na trhu a zahŕňajú niekoľko okruhov asistencie. Vďaka nim dokážete bleskovo nájsť odborníka pri nečakaných poruchách v domácnosti, právnu asistenciu, zdravotnú asistenciu či IT asistenciu. Získate neustály prístup k asistenčnej linke NONSTOP, ktorá funguje 24 hodín denne, sedem dní v týždni.

Asistenčné služby máte možnosť objednať si i v prípade, keď si objednáte u SPP len plyn, s viazanosťou na dva roky.

SPP vás nikdy nenechá v štichu a   je tu pre vás vždy, keď potrebujete, aj pri nepredvídaných situáciách. Viac na www.spp.sk.
 

Kontakt pre médiá

Katarína Frčová

Marketingový špecialista
ENGIE Services a.s.

  + 421 917 908 429
  katarina.frcova@engie.com